Skoči na glavno vsebino

Šolski državni podprvaki v rokometu

Ormož, 11. 4. 2024

Zaradi odpovedi šole iz Kopra se je odigrala samo tekma za 1. in 2. mesto.

Rezultat:  24 : 21  (12 : 13)

Tekma je bila odigrana pred polno tribuno domačih učencev in domačinov. Rezultat je bil skozi celotno tekmo vse skozi izenačen ali pa je bila v prednosti ena li druga ekipa. Na koncu je zmagala srečnejša in učinkovitejša ekipa domačinov. Naši učenci so se vso tekmo srčno borili in jim čestitamo za osvojeno drugo mesto na šolskem državnem tekmovanju. V bodoče pa jim želimo še veliko športnih užitkov in uspehov. Za našo šolo so nastopili naslednji igralci: Patrik Pugelj, Patrik Đorđevski, Izak Ilc, Imad Begić, Lev Svit Štupica, Mai Turk, Matic Blatnik, Žiga Fajfar, Taj Belaj, Žan Prelesnik, Bastian Bolha, Lan Lah, Patrik Merhar, Tom Kljun in Nik Belaj.

Trener, zunanji sodelavec Jaka Ilc

Vodja ekipe: Janez Ilc

 

Dostopnost