Zimska šola v naravi – četrtek 2024

Prebudili smo se v četrtkovo, sprva nekoliko oblačno, jutro. Ko smo se po zajtrku odpravili do smučišča, pa se je takoj pokazalo sonce in nas razveseljevalo cel dan. Na smučišču je bilo kar nekaj gneče zaradi praznika, vendar se nismo pustili motiti. Takoj smo začeli s piljenjem smučarskega znanja. Vsi učenci so usvojili smučarske zavoje in ostalo smučarsko znanje. Po smučanju smo odšli domov na kosilo, nato je sledil počitek. V okviru naravoslovnega dne smo popoldne izmenično reševali učne liste o energiji in se pomerili v športnem kvizu. Nato je sledilo pisanje dnevnikov. Potem pa smo se hitro odpravili na sprehod proti jezeru Jasna. Po večerji smo imeli zaključni večer, kjer smo prebirali dnevnike in podelili smučarska priznanja, ki so si jih skozi cel teden učenci še kako prislužili. Vsi skupaj smo se cel teden zelo dobro počutili, zimske šole v naravi smo se resnično veselili. Tako učitelji in učenci smo v tej šoli v naravi dosegli svoj namen – učenci s pridobljenim smučarskih znanjem in druženjem s prijatelji, učitelji v zadovoljnih in srečnih pogledih učencev, vsi skupaj pa predvsem z nepozabnimi trenutki, ki smo jih povezali v lepo zgodbo. To bomo z veseljem nadaljevali tudi v prihodnje.

Lep zimski pozdrav.