PODROČNE PODPRVAKINJE V NOGOMETU 2024

V torek, 23. 1. 2024, je v dvorani OŠ Ig potekalo področno prvenstvo v nogometu za učenke letnika 2009 in mlajše. Na področno tekmovanje so se poleg naših učenk uvrstile še učenke OŠ Ig, OŠ Dobrova, OŠ Stična, OŠ Škofljica in OŠ dr. Antona Debeljaka Loški Potok.

V prvi tekmi so učenke naše šole v odgovorni in disciplinirani igri premagale nasprotnice iz OŠ Stična z rezultatom 2:1.

Na drugi tekmi so naše učenke nadaljevale z odgovorno in na pogled dopadljivo igro in igrale izenačeno z nasprotnicami iz OŠ Ig z rezultatom 0:0.

Ravno tako so na tretji tekmi učenke igrale izenačeno z ekipo OŠ Antona Debeljaka Loški Potok. Naša ekipa je tako s petimi točkami pristala na drugem mestu.

V ekipi imamo tudi Kiaro Košir, ki je bila proglašena za igralko tekmovanja. Iskrene čestitke njej in celotni ekipi.

V ekipi naše šole so nastopile: Kiara Košir, Neli Lesar, Iza Slavec, Tia Žužek, Vanesa Češarek, Iza Oražem, Hana Benedikt, Lina Zorec, Tia Kozina, Zala Mihelič, Ula Žužek, Evelyn Sirk.

Pohvale gredo vsem učenkam, ki so kulturno, športno in tekmovalno uspešno zastopale našo šolo. ČESTITAMO!

Rezultati tekmovanja:

OŠ IG : OŠ ŠKOFLJICA                                                       1 : 0

OŠ DR. FRANCETA PREŠERNA RIBNICA : OŠ STIČNA       2 : 1

OŠ DR. A. DEBELJAKA LOŠKI POTOK : OŠ DOBROVA        1 : 0

OŠ DR. FRANCETA PREŠERNA RIBNICA : OŠ IG                0 : 0

OŠ DR. A. DEBELJAKA LOŠKI POTOK : OŠ DR. FRANCETA PREŠERNA RIBNICA         0 : 0

OŠ DR. A. DEBELJAKA LOŠKI POTOK : OŠ IG         0 : 1

Končni vrstni red:

1. mesto: OŠ IG
  2. mesto: OŠ DR. FRANCETA PREŠERNA RIBNICA
  3. mesto: OŠ ANTONA DEBELJAKA LOŠKI POTOK

Vodja ekipe: Dolores Arko, prof.