PROJEKT 91 (Starejši berejo mlajšim)

V okviru Projekta 91, kjer gre za povezovanje prvošolcev in devetošolcev, so v tednu pred božično-novoletnimi počitnicami, devetošolci lepšali jutra prvošolčkom. V okviru projekta sledimo tudi cilju šole branje z razumevanjem, kjer starejši berejo mlajšim. Tako so devetošolci vsako jutro pripravili dve zgodbi, z zimsko-božično tematiko, po branju pa svoj čas namenili bolj neformalnemu druženju, reševali različne božične naloge ali pa se samo spoznavali. Zadovoljstvo je bilo čutiti na obeh straneh. In vsak dan so trenutki polni smeha in dobre volje začeli naš predbožični dan.

Hvala za odziv Lini in Janu iz 9.a, Niku, Tiji, Sajri, Merjem in Neli iz 9. b, Maksu, Stefanu, Hani in Alji iz 9. c ter  Nani, Ini Marie in Zarji iz 9. d.

Hvala za sodelovanje tudi učiteljicam slovenščine in učiteljicam 1. razredov, ki nas vedno tako toplo sprejmejo.

Živa Rigler, koordinatorica Projekta 91