Poročilo akcije ¨TOM POTUJE, OTROKE OBISKUJE¨

V ponedeljek, 27. novembra smo na šolo prejeli TOMov nahrbtnik, v katerem so bila navodila za sodelovanje v akciji ¨Tom potuje, otroke obiskuje¨ in dve spominski knjigi. Nahrbtnik je na šoli gostoval do petka, 8. decembra in popoldne je odromal na OŠ dr. Antona Debeljaka v Loški Potok. V akcijo so se vključili učenci od 4. do 9. razreda, ki so na razrednih urah s pomočjo različnih aktivnosti spoznavali pomen Tom telefona, v spominsko knjigo pa so zapisali razredno sporočilo na temo slogana ¨Odgovor je pogovor¨. Komisija bo v vsaki regiji imenovala razred z najboljšim sporočilom. Učenci so imeli tudi priložnost na listke anonimno zapisati vprašanja ali teme, o katerih se ne upajo spregovoriti, le te pa smo posredovali na ZPMS.

Mentorica OP

Gabriela Maja Grivec