Prižig lučk v Sušju

Veseli december je potrkal tudi na vrata podružnične šole v Sušju in zato smo letos že tradicionalno prižgali lučke na naši smreki za šolo.

V ponedeljek, 11. 12. 2023, smo za naše bratce, sestrice, mamice, očke, babice, dedke in ostale goste pripravili praznično obarvan kulturni program, bogat bazar in manjšo pogostitev.

V pripravah na božično-novoletno prireditev naši učenci vedno uživajo ter s pravo mero resnosti in odgovornosti pristopijo k sooblikovanju programa. Sodelovali so prav vsi. Tokrat so se predstavili s plesom, petjem in pravljico Božično drevesce. V tej čarobni pravljici malo drevesce misli, da bo za božič zopet ostalo samo, da ga nihče ne bo izbral. A ker je to čarobna noč, malo drevesce postane Božičkovo božično drevo.

Zahvaljujemo se vsem, ki ste nam pomagali pri načrtovanju in izvedbi letošnjega Prižiga lučk, in hvala vsem, ki nas podpirate pri našem delu.

Učenci in učiteljice POŠ Sušje vam želimo čarobno novo leto 2024.

Kdor bi si želel našo prireditev ogledati, lahko to stori s klikom na to povezavo.