MEDOBČINSKE PRVAKINJE V NOGOMETU

V sredo, 16.11.2023 se je v športnem centru Ribnica odvijalo medobčinsko prvenstvo v nogometu za deklice letnik 2009 in mlajše. Na tekmovanju so sodelovale ekipe treh osnovnih šol. OŠ Antona Debeljaka Loški potok, OŠ Ob Rinži Kočevje in OŠ dr. Franceta Prešerna Ribnica.

V prvi tekmi sta se pomerili ekipi OŠ Antona Debeljaka Loški potok in OŠ Ob Rinži Kočevje. Rezultat je bil 5:0 za ekipo OŠ Antona Debeljaka Loški potok. V drugi tekmi so se naše učenke  pomerile z ekipo OŠ Ob Rinži Kočevje. Že v začetku tekme so prevzele pobudo in tekmo dobile z rezultatom 9:0.

Sledila je tekma ekip OŠ Antona Debeljaka Loški potok in OŠ dr. Franceta Prešerna Ribnica. Tekma se je končala z izenačenim izidom.  Nepopustljivost in borbenost naših učenk se je obrestovala in na koncu smo osvojile skupno prvo mesto. Z eno zmago in enim izenačenim izidom brez prejetega zadetka so postale MEDOBČINSKE PRVAKINJE. Čestitamo vsem učenkam, ki so nastopile v ekipi naše šole.

V EKIPI NAŠE ŠOLE SO NASTOPALE: Lesar Neli, Kiara Košir, Maja Debelak, Slavec Iza,

Žužek Tia, Češarek Vanesa, Oražem Iza, Hana Benedik, Zorec Lina,  Kozina Tia, Mihelič Zala, Žužek Ula, Sirk Evelyn.

REZULTATI MEDOBČINSKEGA TEKMOVANJA V NOGOMETU

ZA UČENKE, L. 2009 IN MLAJŠE