Medšolsko tekmovanje v črkovanju – ¨SPELLING CHAMPION¨

V sredo, 25. oktobra 2023, je na Gimnaziji in srednji šoli Kočevje potekalo že osmo tradicionalno medšolsko tekmovanje v angleškem črkovanju ¨SPELLING CHAMPION¨, ki ga vsako leto organizirajo učitelji angleščine v počastitev Evropskega dneva jezikov.

V tekmovanju so sodelovali tudi dijaki vseh programov Gimnazije in srednje šole Kočevje ter učenci OŠ Ob Rinži, OŠ Stara Cerkev, OŠ Zbora odposlancev ter naše šole.

Našo šolo so zastopali štirje učenci, in sicer Lina Petek in Maša Henigman v kategoriji 6. in 7. razreda ter Samo Andoljšek in Pavel Klun v kategoriji 8. in 9. razreda.

Tekmovanje je bilo zelo napeto, vsi naši tekmovalci so dostojno zastopali našo šolo ter si pridobili novo neprecenljivo izkušnjo.

Iskrene čestitke vsem tekmovalcem.