PREIZKUŠALI SMO MEJE MIŠLJENJA

V letošnjem šolskem letu smo odpirali vrata v širni svet domišljije in ustvarjalnega razmišljanja.

Klub za razmišljanje smo obiskovali učenci 7. in 8. razredov in z vedoželjnostjo premagovali ovire   različnih problemov, kot so tangrami, geometrične in računalniške iluzije, osmerosmerke, iskanje najrazličnejših izvirnih rešitev na podane izzive in pisanje domišljijskih spisov. Na začetku vsakega srečanja pa je vsak obdaril svojega skritega prijatelja s prav posebnim darilom.

Meseca februarja smo obiskali Hišo eksperimentov v Ljubljani in si ogledali znamenitosti naše prestolnice. Bila je res prijetna izkušnja, ki  je ne bi želeli zamuditi.

Skozi vse zapletene in težke naloge sta nas vodili šolska psihologinja Nena Weithauser Plesničar in učiteljica Milka Jamnik.

Obiskovati klub za razmišljanje je bila res lepa izkušnja. Ni nam bilo žal, da smo se vpisali vanj.

Tija Merhar, Zarja Rigler, Pavel Klun, Samo Andolšek