Skoči na glavno vsebino

23. KRPANOV KROS NA TURJAKU

V torek, 18. 4. 2023, se je 19 učencev  OŠ Dr. Franceta Prešerna z učiteljema športa  odpravilo na kros na Turjak. V idiličnem okolju so se pomerili s prijatelji iz drugih osnovnih šol dolenjske regije. Po štirih letih je organizatorju odlično uspel kros, katerega smo že prešnja leta obiskovali in na njemu osvajali odlična mesta. Osvojili smo tudi lepo število medalj in prav vsi učenci naše šole so se potrudili po svojih najboljših močeh ter častno zastopali našo šolo. Čestitamo jim in jim želimo še veliko veselja na tekaških progah. 

Fotografije in rezultate s tekmovanja si lahko ogledate spodaj…

Članek pripravila:

Dolores Arko, prof.

REZULTATI:

Dekleta 9. razred:

  1. mesto Lana Poje Mihelič
  2. mesto Tinkara Prelesnik

Dekleta 8. razred:

  1. mesto Iza Slavec
  2. mesto Mija Kocuvan

Dekleta 7. razred:

1.mesto Ela Križan

2.mesto Kiara Košir

4.mesto Maša Mihelič

 

Dekleta 6. razred:

1.mesto Zala Košir

2.mesto Maja Debelak

9.mesto Maša Šenk

10.mesto Arijana Čaušević

 

Fantje 8. razred:

1.mesto Lev Svit Štupica

10.mesto France Prelesnik

 

Fantje 7. razred:

2.mesto Domen Oražem

3.mesto Patrik Kavšček

4.mesto Gašper Centa

 

Fantje 6. razred:

5.mesto Matevž Podobnik

12.mesto Tadej Vrh

14.mesto Domen Vrh

 

Dostopnost