Šola v naravi, Kranjska Gora, 4. del

V četrtek zjutraj se je vreme malo skisalo, kar pa nam ni vzelo veselja do smučanja. Že hitro po zajtrku smo bili v smučarski opremi, ki nam jo je skozi cel teden hišnik pridno dostavljal do smučišča. Začeli smo s piljenjem smučarskega znanja. Vsi učenci so se naučili smučarskih zavojev in ostalega smučarskega znanja. Po smučanju smo odšli domov na kosilo. Nato je sledil počitek. Potem pa smo se lotili družabnih iger. In že smo bili pripravljeni za pouk, ki je potekal v dveh skupinah. Ena skupina je obdelala zgodovino Kranjske Gore, druga skupina pa je imela športni kviz. Nato je sledilo pisanje dnevnikov. Po večerji pa smo imeli zaključni večer, kjer smo prebrali dnevnike, nato pa smo podelili smučarska priznanja, ki so si jih skozi cel teden učenci še kako prislužili.  Učenci so se skozi cel teden zelo prijetno počutili, začutiti je bilo, da so si te zimske šole v naravi res zelo želeli.

Lepo zimski pozdrav.