OBVESTILO O STAVKI

Spoštovani starši.

Napovedani splošni stavki vzgoje in izobraževanja, ki bo potekala v sredo, 9. marca 2022, se je z odločitvijo večine zaposlenih pridružila tudi naša šola.

Glede na to vas obveščam, da bo šola v sredo, 9. 3. 2022, zaprta. Pouk se ta dan ne bo izvajal.

Zavedamo se, da bo to prav vam povzročilo največ nevšečnosti, zanje se vam vnaprej iskreno opravičujemo. Vas pa prosimo za razumevanje in podporo našemu prizadevanju.

Na šoli bo v sredo zagotovljeno samo nujno varstvo za učence od 1. do 5. razreda. Varstvo bo potekalo v Ribnici, tudi za učence podružničnih šol Dolenja vas in Sušje. Podružnični šoli Dolenja vas in Sušje bosta zaprti. Šolskih prevozov ne bo.

Nujno varstvo bo potekalo od 5.50 do 16.00 v 1. nadstropju stavbe B. Zagotovili bomo tudi dva obroka prehrane.

Starši do jutri, 8.3. 2022, do 12.00 sporočite otrokovi razredničarki, ali bo vaš otrok potreboval nujno varstvo in do katere ure.

Ribnica, 7.3.2022                                                                                    Ravnateljica Andreja Modic