Skoči na glavno vsebino

USPEŠEN NASTOP NA PODROČNEM TEKMOVANJU V ATLETIKI

V petek  24.5.2019 je na atletskem stadionu Žak v Šiški potekalo posamično področno atletsko tekmovanje za osnovnošolce. Tega množičnega tekmovanja se je v lepem  sončnem vremenu udeležilo tudi 44 naših učencev, katere smo spremljali štirje spremljevalci. Da nekateri odlični rezultati na medobčinskem tekmovanju niso bili slučaj so naši učenci dokazali tudi v petek, saj smo domov prinesli kar  šest odličij. Še posebej razveseljuje dejstvo, da so učenci nastopili v konkurenci kjer večina tekmovalcev trenira v atletskih klubih.

Dosegli smo naslednja odličja; tri zlata, eno srebrno in eno bronasto medaljo. Seveda pa ni manjkalo tudi veliko drugih odličnih rezultatov in s tem uvrstitev, za kar si učenci zaslužijo vse pohvale. Pokazali so, da znajo biti pravi v trenutkih, ko se od njih največ pričakuje. Pokazali so, da se je za ime šole potrebno potruditi. Vsem učencem in učenkam, ki so nastopili in dostojno zastopali ime naš šole čestitamo in želimo, da jih kraljica športa (atletika) spremlja še naprej.

LANA POJE MIHELIČ                    3. mesto v teku na 600 metrov

GAŠPER MIHELIČ                          3. mesto v skoku v višino

STAŠ TOMŠIČ                              1. mesto v teku na 1000 metrov

NAJA POJE MIHELIČ                   2. mesto v metu vorteksa

TANEJ FATUR                              2. mesto v teku na 600 metrov

ANŽE GOLEŽ                               2. mesto v metu vorteksa

 

Vodja aktiva:

Aleš Pugelj, prof.

no images were found

Dostopnost