POROČILO O TEKMOVANJU

V sredo 24.5.2023 je na stadionu Žak v Šiški potekalo področno tekmovanje iz atletike. Tekmovanja se je udeležilo tudi 46 učencev in učenk naše šole. Tekmovanje je bilo zopet zelo lepo obiskano, saj se ga je udeležilo zelo veliko osnovni šol iz področnega centra Grosuplje. V prijetnem vremenu so se naši učenci kot vedno odrezali po svojih najboljši močeh. Nekateri pa so dosegli rezultate, ki so jih ponesli na zmagovalni oder.

Tako smo osvojili kar devet odličij.

Mondey Stella Nneoma je osvojila bronasto odličje med starejšimi deklicami v suvanju krogle.

Tian Kucler je osvojil bronasto odličje v metu vorteksa pri starejših dečkih.

Pia Lovšin je osvojila srebrno odličje med starejšimi deklicami v skoku v višino.

Lovro Rus je osvojil srebrno odličje med starejšimi dečki v skoku v višino.

Lana Poje Mihelič je osvojila zlato odličje v teku na 300 metrov med starejšimi deklicami.

Jan Starc je osvojil bronasto odličje v skoku v daljino med mlajšimi dečki.

Kiara Košir je osvojila srebrno odličje in Ela Križan bronasto odličje v teku na 600 metrov med mlajšimi deklicami.

Aljaž Zakrajšek je osvojil zlato odličje v skoku v višino med mlajšimi dečki.

Čestitke vsem učenkam in učencem.

Aktiv športa