ZIMSKA ŠOLA V NARAVI ZA UČENCE 6. RAZREDOV

Četrtkovo popoldne se je pričelo takoj po smučanju in krajšem počitku po kosilu. Učenci so se nato z učiteljicami lotili pouka. Po večerji so se učenci pripravili na zaključni večer, ki smo za zaokrožili z discom. Učenci so uživali v plesu in ob zvokih glasbe, ki jo je vrtila prijazna učiteljica v domu. Navezali so stike tudi z učenci iz drugih razredov, ter se tako še bolj spoznali in povezali, kar je tudi eden izmed glavnih ciljev šole v naravi.

V petkovo jutro smo se prebudili zelo hitro, saj smo že nestrpno odpirali okna, da bi videli kakšno bo vreme. Še vedno nam gre z njim kot po maslu, saj se nam zopet obeta lepo, sončno in toplo vreme. Tako nas na Rogli čakajo še zadnji smučarski zavoji.
Z učenci bomo še zadnjič preizkusili vaje, ki smo jih pilili skozi teden.
Tako bo tudi ta smuka minila in odpeljali se bomo še na zadnje kosilo, ki nas bo čakalo v domu.  Sledilo bo še končno pakiranje in preoblačenje. Nato bo sledila pot proti Ribnici, kamor  se bomo vrnili okrog 17.00 ure.
In  uspešno se bo zaključila tudi druga zimska šola v naravi za učence šestih razredov. Učenci se veseli in zadovoljni vračajo domov. Polni lepih in prijetnih spominov, ki jim bodo zagotovo ostali.

Toliko zaenkrat, lep zimski pozdrav.