NA POŠ DOLENJA VAS SE IMAMO SKUPAJ DOBRO TEDEN OTROKA (3. 10. 2022 – 9. 10. 2022)

Majhen: PRIJATELJI

PRIJATELJI SO KOT ZAKLAD,
KI NAJDE GA VSAK SAM.
NIKOLI NE ZAHTEVAJO,
DA JIM KARKOLI DAM.

Z NJIMI SE ZABAVAM,
POJEM, KLEPETAM,
SMUČAM, DRSAM, PLAVAM,
NOGOMET IGRAM.

Z NAJBOLJŠIMI PRIJATELJI
ZAUPNO POKRAMLJAM,
O ČEM ME NE SPRAŠUJTE,
KER VAM TEGA NE IZDAM.

PRIJATELJI SPREMINJAJO
NEVIHTO V SONČEN DAN
IN, ČE BO TREBA, BI ZA NAS
SKOČILI V OCEAN.

V tednu otroka smo se imeli na POŠ Dolenja vas še posebej lepo. Vsak dan smo nekaj časa preživeli skupaj ob zanimivih dejavnostih, ki so bile skrbno načrtovane. Teden smo začeli s skupnim igranjem na šolskem dvorišču, plesom in petjem, tretješolci pa so preživeli skupno urico s prijateljčki iz vrtca. Torkovo dopoldne smo si polepšali z ogledom risanega filma, ob katerem smo se pocrkljali s sladkimi in slanimi dobrotami. Sredin sončni dan smo namenili Zmajčkovemu pohodu po poteh proti Sveti Marjeti, kjer so nas čakale zabavne naloge in na koncu skriti zaklad. Komaj smo čakali naslednji dan in pokazali svojo ustvarjalnost na Zmajčkovih delavnicah. Teden smo zaključili s peko okusnega kostanja. Veseli smo, da smo si povsem običajne dni polepšali, se še bolj spoznali in povezali.

Skupaj smo se imeli zares dobro!

Učitelji POŠ Dolenja vas