Šola v naravi 2022

V petkovo jutro smo se zbudili nasmejani, saj je za naš nasmeh poskrbel svetovni popotnik, Andrej Stermetski, ki je tako kot vedno učence navdušil s svojimi doživljaji in zgodbami. Ker nas je včeraj popoldne obiskalo sonce, smo opravili zaključno preverjanje znanja plavanja in osvajali zlate, srebrne in bronaste ankarančke. Danes nas čaka slabša vremenska napoved, zato se bomo že takoj zjutraj odpravili v notranji bazen, kjer bomo še zadnjič sproščeno zaplavali. Svoje stvari bomo pospravili v potovalke ter se po kosilu odpeljali proti Ribnici.

Zdi se, da so dnevi, ki smo jih preživeli v šoli v naravi hitro minili. Domov se odpravljamo s spomini, izkušnjami in novimi doživetji, ki so nas prav gotovo obogatili.