TEDEN OTROKA NA POŠ DOLENJA VAS

Otroci se morajo igrati in igrati še več kot to počno danes.
Če se toliko igraš, ko si majhen, odneseš v odraslost zaklade,
ki te bogatijo vse življenje.
(Astrid Lindgren)

Teden otroka smo na POŠ Dolenja vas preživeli nekoliko drugače kot preživimo običajen teden. V začetku tedna nas je obiskal umetnik Janez Porenta in nam na zanimiv in smešen način predstavil svoje pesmi. V dar in zahvalo smo mu podarili razne izdelke, ki smo jih izdelali v okviru svojih razredov. Igrali smo razne družabne igre, prepevali in plesali. V tem tednu smo več ustvarjali in v jesensko vzdušje okrasili našo šolo. Ob zaključku tedna smo si po »mehurčkih« ogledali zanimive risane filme in si kino predstave popestrili s kokicami. Uživali smo tudi ob poigravanju z baloni, čajanki in neskončnemu klepetanju.

Veseli smo, da smo se kljub obsežnim učnim načrtom ter delu v »mehurčkih« v tem tednu veliko smejali in se igrali. Tako so se naše vezi še okrepile.

Slike naj povedo več o naših občutjih. Veselimo se novih skupnih doživetij.

Učenci in učitelji POŠ Dolenja vas

Zapisala: Špela Gornik Oražem