Skoči na glavno vsebino

Medšolsko tekmovanje v črkovanju – ¨SPELLING CHAMPION¨

V sredo, 13. 11. 2019, je na Gimnaziji Kočevje potekalo finale medšolskega tekmovanja v angleškem črkovanju ¨SPELLING CHAMPION¨. Našo šolo so zastopali štirje učenci, in sicer Teo Starc in Rebeka Duščak v kategoriji 6. in 7. razreda ter Petra Lovšin in Maks Bavdek v kategoriji 8. in 9. razreda.

Tekmovanje je bilo zahtevno in napeto, naši učenci so se ponovno odlično odrezali, saj sta Petra in Maks v svoji kategoriji osvojila prvo mesto. Rebeko in Tea je do zmage ločila zgolj ena pravilno črkovana beseda.

Prireditev so popestrili tudi nastopajoči iz vseh šol. Pevke iz 8. b razreda so zapele pesem Yesterday, Petra iz 9. a pa je prebrala avtorsko pesmico.

Iskrene čestitke vsem tekmovalcem ter učenkam, ki so zastopali našo šolo.

Za aktiv tujih jezikov:

Gabriela Maja Grivec

no images were found

Dostopnost