SIMBIOZA GIBA – 4. f in 5. e na POŠ Sušje

V petek, 18. 10. 2019, smo se v lepem sončnem jutru na šolskem igrišču zbrali učenci  4. f,   5. e razreda –  POŠ Sušje, njihovi stari starši, starši in razredničarka, da se skupaj razgibamo in tako združimo prijetno in koristno. Stari starši so prišli iz okoliških vasi, pa tudi iz Ribnice in Velikih Lašč.

Ob predstavitvi so se hitro med učenci in starimi starši stkale prijetne prijateljske vezi, ki so ob izvajanju športnih iger prišle še bolj do izraza.

Izvedli smo tek, razgibalne vaje, štafetne igre, igre z žogo in  igranje športne igre Boj med dvema ognjema. Učenci, stari starši in starši  so bili ob igranju štafetnih iger zelo spretni in hitri.

Čas namenjen športnim igram, je prehitro minil. Učenci so po končanih športnih igrah babicam, dedkom in staršem podarili v spomin na srečanje darilce  in se jim zahvalili za prijetno druženje.  Stari starši pa so učencem podarili sladke dobrote in jim tako polepšali dan.

Učenci so po končanem srečanju  izrazili željo, da si tako prijetnih srečanj želijo še večkrat.

Dedki,  babice in starši, hvala vam, da ste si vzeli čas za svoje vnuke in otroke.

Vida Arko

Sušje,  18. 10. 2019