Šola v naravi, Kranjska Gora, 1. del

Učenci naše osnovne šole so se v ponedeljek 6.3.2023 odpravili v zimsko šolo v naravi, ki bo potekala v Kranjski Gori. Učenci bodo nastanjeni v Čičarah. V ponedeljek, ko smo prišli je sledila nastanitev po sobah. Po kosili pa smo hitro odšli na smučišče, kjer je sledilo začetno preverjanje smučarskega znanja. Učence smo razdelili po skupinah, ki so se nato priključile svojim učiteljem, s katerim se je smučanje nadaljevalo.

Po končanem smučanju smo odšli proti domu. Imeli smo pouk (kratko video predstavitev o metodiki alpskega smučanja). Nato je sledila večerja. Po večerji pa smo imeli še FIS pravila. Učenci so nato prebrali še nekaj dnevnikov, ki so jih skozi dan zapisali. Sledil je nočni počitek. Že smo se prebudili v torkovo jutro, ko se bo smučanje nadaljevalo.

Toliko zaenkrat iz Kranjske Gore.

Lep zimski pozdrav.