OBVESTILO 22.1.2021

Spoštovani starši, dragi učenci!

Končno smo ta teden iz medijev izvedeli za spodbudne novice o postopnem odpiranju šol in vrtcev.

Vlada je namreč glede na epidemiološko sliko sprejela Odlok, v katerem odpravlja zaprtje šol, vendar samo v devetih regijah, med katerimi pa žal ni Jugovzhodne regije, v katero spada Občina Ribnica.

Zato vas moram obvestiti, da OŠ Ribnica ostaja zaprta tudi v naslednjem tednu, torej od 25.1.2021 dalje.

Vzgojno-izobraževalno delo bo tako za vse učence od 1. do 9. razreda še naprej potekalo na daljavo.

Vendar številke o okuženosti se še naprej izboljšujejo tudi pri nas in močno upam, da se z začetkom meseca februarja odprejo tudi vrata naše šole.

O morebitnem začetku pouka in o vseh potrebnih informacijah za vrnitev v šolske klopi vas bom pravočasno obvestila na spletni strani šole in tudi preko razrednikov.

Želim si, da bi bilo to že v naslednjem tednu.

Z dobrimi željami, da zdržimo pri delu na daljavo še malo in da se zares kmalu srečamo v šoli,

vas vse lepo pozdravljam.